X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مقاله های علمی و تخصصی

Error Temp2.exe

این Error توسط یک ویروس نه خیلی خطرناک ساخته می شود. این ویروس دوستانی هم دارد که Copy.exe و Host.exe نام دارند و آنها هم مانند ویروس Temp2.exe پنجره ای باز می کنند که دو دکمه در زیر آن دارد یکی Send Error Report و دیگری هم Don't Send. همانطور که گفتم آسیب کلی به سیستم نمی زنند اما مزاحم هستند.
نرم افزار کم حجمی هست به اسم Temp2 EXE Remover که می توانید از اینجا یا اینجا دانلود کنید. این نرم افزار ویژه سه ویروسی که در بالا نام برده شدند ساخته شده و همه آن ها را از روی Drive های Hard شما حذف می کند. منتها برای استفاده از این نرم افزار باید در محیط Safe Mode قرار بگیرید. بدین شکل که پس از دانلود نرم افزار ، سیستم را Restart کنید و به محض روشن شدن سیستم و ورود شما به صفحه سیاه رنگ به طور مکرر دکمه F8 روی Keyboard را فشار دهید و سپس با دکمه های جهت نمای Keyboard بر روی گزینه Safe Mode رفته و Enter را بفشارید.
پس از وارد شدن به ویندوز برنامه را اجرا و دکمه Remove را بفشارید. اندکی بعد سیستم شما از وجود این ویروس پاکسازی می شود و شما می توانید سیستم را Restart کنید و به صورت Normal از آن استفاده کنید. 

منبع : ایران ست آپ 

پسورد فایل : www.iransetup.com